Contactgegevens

Overzicht telefoonnummers trainers en afgevaardigden
(seizoen 2017-2018)
Trainer Afgevaardigde
U6 Rik Coppens
rik.coppens80@gmail.com
Lander Van Looy
landervanlooy@gmail.com
U7 Koen Gobart Bart Van Grieken
koen.gobart@telenet.be bartvgrieken@gmail.com
0475/326.499 0471/990.410
U8 Lander Syen Thomas Drybooms
lander.syen@live.be thomasdrybooms@hotmail.com
0492/95.42.42 0474/43.49.98
U9 Koen Schoolmeesters Kris Vantilt
koen_schoolmeesters@hotmail.com Kris.vantilt@telenet.be
0499/24.64.17 0485/550.330
U10 Geert Raedts
privé
Vincent Wouters
woutersvincent@telenet.be
0498/616.611
U11 Tim Bierinckx Stijn Vanrijsselberghe
timbierinckx@gmail.com stijn.vanrijsselberghe@telenet.be
0497/92.88.83 0473/273250
U12 Dirk Struyfs Pieter Hertogs
dstruyfs@hotmail.com pieterhertogs00@gmail.com
014/50.06.96 0476/690.006
U13 Arno Smolders Luc Geyskens
arno.smolders5@gmail.com luc.geyskens@telenet.be
0473/52.79.64 0476/885.337
U15 Leslie Goris Filip Van Kerkhoven
leslie.goris@telenet.be filip.vankerkhoven@telenet.be 
0471/720.714 0474/49.28.82
U17 Joachim Wyns Jan Lieckens
joachimwyns25@gmail.com jan.lieckens1@telenet.be
0487/719.052 0477/608.969
U21 Eddy Vanderheyden Elie Scheurwegs
eddy_vdheyden@hotmail.com elie.s@telenet.be
0475/853.846 0475/40.10.01
Res B Bart Van der Schraelen René Crauwels
bart.vanderschraelen@elia.be rene.crauwels@scarlet.be
0473/807.574 0475/24.34.53
Res A Filip Smolders Yves Torfs
filip.smolders@telenet.be yvestorfs@telenet.be
0497/477.146 0479/45.87.54
Andere : Leo Van Thielen Gert Gysels
leovanthielen@skynet.be gert.gysels1@telenet.be
0485/77.82.53 0476/23.53.41
Ulrich Anthonis Wim Baelus
ulrikanthonis@hotmail.com willy.baelus@telenet.be
0475/76.70.35 0498/151.879

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *