Contactgegevens

Overzicht telefoonnummers trainers en afgevaardigden
(seizoen 2017-2018)
Trainer Afgevaardigde
U6 Rik Coppens
rik.coppens80@gmail.com
Lander Van Looy
landervanlooy@gmail.com
U7 Vincent Torfs Tom Van Boeckel
Vincenttorfs1996@gmail.com
0468/14.79.41
U8 Koen Gobart Bart Van Grieken
Koen.gobart@telenet.be bartvgrieken@gmail.com
0475/326.499 0471/990.410
U9  Lander Syen Thomas Drybooms
lander.syen@live.be thomasdrybooms@hotmail.com
0492/95.42.42 0474/43.49.98
U10 Koen Schoolmeesters Kris Vantilt
koen_schoolmeesters@hotmail.com Kris.vantilt@telenet.be
0499/24.64.17 0485/550.330
U11 Geert Raedts Sam Van der Plas
prive
U12 Dirk Struyfs Danny Engelen
dstruyfs@hotmail.com
014/50.06.96
U13 Tim Bierinckx Pieter Hertogs
timbierinckx@gmail.com pieterhertogs00@gmail.com
0497/92.88.83 0476/690.006
U15 Tom Peeters Gert Peeters
tom.peeters2@outlook.com
U17 Leslie Goris Jan Lieckens
leslie.goris@telenet.be jan.lieckens1@telenet.be
0471/720.714 0477/608.969
Res C  Joachim Wyns Jan Lieckens
joachimwyns25@gmail.com jan.lieckens1@telenet.be
0487/719.052 0477/608.969
Res B Bart Van der Schraelen René Crauwels
bart.vanderschraelen@elia.be rene.crauwels@scarlet.be
0473/807.574 0475/24.34.53
Res A Tom Peeters Yves Torfs
tom.peeters2@outlook.com yvestorfs@telenet.be
0479/45.87.54
Andere : Leo Van Thielen Bart Op de Beeck
leovanthielen@skynet.be bart.odb@pacauto.be
0485/77.82.53
Ulrich Anthonis Wim Baelus
ulrikanthonis@hotmail.com willy.baelus@telenet.be
0475/76.70.35 0498/151.879

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *